עלמה זהר

  • דוכין וזוהר במופע משותף חדש
    12.6.2012 17:51   |   גלי צה"ל
    ארקדי דוכין ועלמה זוהר - סיפור אהבה מוזיקלי שהחל אחרי מפגש חד פעמי מוצלח בפסטיבל הפסנתר. בקרוב השניים יופיעו יחד במופע משותף. "הוא התחיל איתי, הוא היה הראשון לעשות את זה עוד כשיצא הסינגל הראשון שלי. הוא התקשר למשרד של המנהל שלי והתקשר לומר שזה נורא יפה", סיפרה זוהר בתכניתנו "עושים צהריים" עם יעל דן, "חשבתי שהוא נורא דכאוני, אבל הוא היה אביר ילדותי - הייתי ילדת נטשה עם החולצה השחורה והאיפור השחור והדיכאון האינסופי. הייתי נוסעת אחריהם ממקום למקום ומרגישה שרק הם מבינים אותי".
  • ציטוט:

    האלבום השלישי של זהר הוא מסע בין האישי והחברתי, התסכול והנחמה, בישראל של תשע"ד. זהר כבר מזמן לא הצעירה ששרה על מיגל מדרום אמריקה, היא האשה שכותבת על הרחוב שבו אנחנו עוברים יום יום, על האנשים השקופים שעוברים בו לצידנו וכמובן עלינו, על הצורך שלנו בלחם ואהבה. בדרך היא מבררת מה זאת בשבילה מוזיקה ישראלית ואיך היא נשמעת, וכותבת כמה מהשירים הכי יפים בקריירה שלה.

אמיתית, חדה, כנה ומרגשת: עלמה זהר

14.6.2013 0:02   |   יואב איתיאל, מגזין המושבות
עלמה זהר, יחד עם המפיק הצמוד אסי איילון, במופע טרום בכורה אקוסטי רגע לפני צאת אלבומה השלישי "לחם, אהבה" שהסינגל הראשון מתוכו "מצב הרוח" כבר מתנגן ברדיו. המופע כולל את מיטב הלהיטים משני אלבומיה הקודמים של עלמה, ושירים חדשים מהאלבום שבדרך.
באלבום החדש ממשיכה זהר לבטא את קולה הייחודי ולשרטט קווים לדמותה של המציאות הישראלית העכשווית. "לחם, אהבה" שנכתב במהלך השנתיים האחרונות, מביא את עלמה זהר במיטבה – אמיתית, חדה, כנה ומרגשת. יחד עם ההגשה הנפלאה וקולה יוצא הדופן - זהו אולי האלבום הבשל ביותר שלה עד כה.

עוד...