עלמה זהר

  • עלמה זוהר היקרה
    4.8.2008 12:00   |   גיא שרביט, קול הנגב
    עלמה זוהר היקרה. קוראים לי גיא שרביט ורק רציתי להגיד לך תודה על האלבום הראשון שלך "דברי". האמת שזה לא ממש התחיל יפה בינינו, אבל היום אני מודה. טעיתי כשלא נתתי לך סיכוי. את יודעת איך זה. יום אחד, כשאני באמצע משהו, התקשרה היחצנית שלך ואמרה לי לשמוע. רשמתי לפני, אבל אז קרה משהו אחר (תמיד קורה משהו אחר), כמה טלפונים שלה לא עזרו (ממש משקיעים בשבילך) ותמיד זה נדחה למחר-כך. שבוע אחרי, אני שומע גלגל"ץ באיזו חנות, וקול של זמרת מחשמל אותי.
  • ציטוט:

    האלבום השלישי של זהר הוא מסע בין האישי והחברתי, התסכול והנחמה, בישראל של תשע"ד. זהר כבר מזמן לא הצעירה ששרה על מיגל מדרום אמריקה, היא האשה שכותבת על הרחוב שבו אנחנו עוברים יום יום, על האנשים השקופים שעוברים בו לצידנו וכמובן עלינו, על הצורך שלנו בלחם ואהבה. בדרך היא מבררת מה זאת בשבילה מוזיקה ישראלית ואיך היא נשמעת, וכותבת כמה מהשירים הכי יפים בקריירה שלה.

חופש זה לחלשים

1.8.2015 9:46   |   עלמה זהר, מגזין את
אני רוצה חופש. מגיע לי חופש. חופש גדול. חופש מהכל ומכולם. חופש מעבודה, מדאגה, מאחריות, משגרה. אני רוצה נופים אחרים, מים צלולים, סדינים לבנים, כבישים מתפתלים. אני רוצה שהכל יהיה כלול ושהכל יהיה אפשרי. אני רוצה כרטיס פתוח. רוצה רומנטיקה. אני רוצה מפגשים בלתי צפויים. רוצה ללכת לאיבוד בעיר לא מוכרת. להיסחף אל חוף טרופי. לדבר אנגלית עילגת. לגלות מסעדה קטנה שאין בה תיירים. לרקוד במסיבת חוף לאור ירח. להתמלא בשלווה, בשמחה, בכוחות חדשים. אני כל כך זקוקה לחופש, אבל יש לי ילד.

עוד...