עלמה זהר

  • עלמה זוהר היקרה
    4.8.2008 12:00   |   גיא שרביט, קול הנגב
    עלמה זוהר היקרה. קוראים לי גיא שרביט ורק רציתי להגיד לך תודה על האלבום הראשון שלך "דברי". האמת שזה לא ממש התחיל יפה בינינו, אבל היום אני מודה. טעיתי כשלא נתתי לך סיכוי. את יודעת איך זה. יום אחד, כשאני באמצע משהו, התקשרה היחצנית שלך ואמרה לי לשמוע. רשמתי לפני, אבל אז קרה משהו אחר (תמיד קורה משהו אחר), כמה טלפונים שלה לא עזרו (ממש משקיעים בשבילך) ותמיד זה נדחה למחר-כך. שבוע אחרי, אני שומע גלגל"ץ באיזו חנות, וקול של זמרת מחשמל אותי.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?

מה צריך לעשות כדי להחזיר את גלעד

17.5.2011 10:22   |   עלמה זהר, Xnet
פעמיים יצא לי לפגוש את אביבה ונועם שליט. פעם אחת כשצעדתי איתם כברת דרך על כביש מס' 4 מזיכרון יעקב לקיבוץ מעגן מיכאל ופעם אחת בפסח האחרון, כשקפצתי למאהל המחאה מול בית ראש הממשלה, דקה וחצי מבית הוריי בירושלים.
בשתי הפעמים לא החלפתי איתם יותר משלום קצר. בשתי הפעמים חזרתי הביתה בתחושה מטרידה שישנה צביעות גדולה בציבור הישראלי סביב הנושא הזה ואף אחד לא קם ואומר את האמת הפשוטה – לא בכל מחיר.
כאורה כולנו מחבקים אותם בחום, לכאורה כולנו מחכים לשובו של גלעד בריא ושלם, קושרים סרט למראה של האוטו, משנים את תמונת הפרופיל בפייסבוק לכחול-לבן, שמים סטיקר "עדיין חי" על השמשה האחורית, אבל אנחנו לא באמת מפעילים לחץ ציבורי כלפי הממשלה על מנת להביא לשחרורו.

עוד...