עלמה זהר

  • טסה להודו: מי אמר שמאוחר לחופשת שחרור?
    28.3.2012 17:52   |   עלמה זהר, Xnet
    באיחור קל, של חמש עשרה שנה בערך, אני נוסעת להודו. כולם כבר היו בה, טיילו בה, עישנו בה, התאהבו בה, שתקו בה וראו בה את האור. נשארתי רק אני, הישראלית האחרונה שעוד לא הייתה שם. מרוב הסיפורים, התמונות, התבלינים, הראסטות והלונגים שהגיעו כל הדרך מהודו ישר אלי לסלון, נדמה לי הרבה פעמים כאילו כבר ביקרתי בה. ועם השנים, מרוב שהייתה כבר עם כולם, אפילו קצת מאסתי בה. היא נראתה לי מתויירת מדי, מוכרת מדי, עייפה ונטולת מסתורין. או שאולי זו אני שנהייתי זקנה מדי. חמש עשרה שנה עברו מאז שהשתחררתי וארזתי את התרמיל האדום שקנה לי החבר בתקופת הצבא (ומיד אחר כך נפרד ממני ונסע לטיול לבדו), משוחררת מצבא ומחבר, הייתי ממש בדרך לכבוש את הודו, כשלגמרי במקרה נתקלתי פתאום בזוג העיניים החומות עם הריסים הכי ארוכים בעולם והופ – דפקתי פרסה ישר לרבנות. ולא, אני לא אצטער על זה לעולם.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?

עלמה זהר ואסי ששון חובקים בן בכור

2.4.2014 9:17   |   יואב איתיאל
אושר גדול. אימרו "בוקר טוב ומזל טוב" לזמרת והיוצרת עלמה זהר ולבן זוגה, מתופף "הג’ירפות", אסי ששון. השניים חובקים ילד ראשון. "כולנו בריאים, שלמים, מבולבלים ומאושרים", דיווחה אתמול זהר, 36, במיסרון לחבריהם של השניים לאחר לידתו בצהריים של הבכור לבית ששון-זהר, שיחגוג את יום הולדתו, מדי שנה, עד 120, ב-1 באפריל.

עוד...