עלמה זהר

  • לילה לא שקט חלק ב’: בטיפול
    13.4.2011 9:13   |   עלמה זהר, Xnet
    אחרי שבוע של נדודי שינה אני נשברת ומודה – כנראה שאני צריכה עזרה. משהו או מישהו שירגיע את מערכת העצבים הרופפת שלי שנמצאת על סף קריסה. עד היום התנהלתי בעולם המטופלים והמטפלים כאילו כל זה אינו נוגע לי. בזמן שחבריי, משפחתי, בנזוגי, עברו מפסיכואנליטיקן למתקשרת, מקואוצ’ינג לימימה, ממדטציה להומאופתיה – אני הקפדתי על פרצוף פוקר של אחת שמסתדרת לבד. כל העסק הזה של הטיפול היה נראה לי כמו אופנה חולפת, תוצר לוואי של תרבות השפע, תחליף להתמודדות אמיצה ואמיתית עם החיים.
  • ציטוט:

    האלבום השלישי של זהר הוא מסע בין האישי והחברתי, התסכול והנחמה, בישראל של תשע"ד. זהר כבר מזמן לא הצעירה ששרה על מיגל מדרום אמריקה, היא האשה שכותבת על הרחוב שבו אנחנו עוברים יום יום, על האנשים השקופים שעוברים בו לצידנו וכמובן עלינו, על הצורך שלנו בלחם ואהבה. בדרך היא מבררת מה זאת בשבילה מוזיקה ישראלית ואיך היא נשמעת, וכותבת כמה מהשירים הכי יפים בקריירה שלה.

פלא של מופע!

31.8.2016 11:57   |   אפרת גת, סלונה
זמן איכות אחת על אחת בחופש הגדול, כשכולן בבית הוא כמעט בלתי אפשרי, בטח ובטח כשמדובר כבר בגוזלה השלישית. המזל הגדול שלי שסלונה צ’יפרה ופינקה בהזדמנות למופע בצפון שיותר קרוב אליי והוא כלל גם את הגוזלה השלישית שלי, שעוד רגע תפתח את שערי כיתה א’.
המופע התקיים במוזיאון הפתוח של תפן (ששווה ביקור בנפרד), הנוף בדרך ירוק ומרתק, המופע התקיים לקראת שקיעה על מרחבי הדשא שהיו מלאים בילדים והורים שמחים ונינוחים, לרגע היה נדמה שקיטורי החופש הגדול לא אמיתיים או לפחות לא הגיעו היום.

עוד...