עלמה זהר

  • עלמה זוהר - "התרגשתי לקראתך"
    3.5.2010 16:02   |   יקיר אביטבול, RichText
    כעת, לאחר שנתיים של גילוי עצמי, חוזרת עלמה זוהר בקולה המדהים ומעניקה לנו מתנה, כמעט אלוהית, ומשחררת את "התרגשתי לקראתך". עלמה זוהר מצליחה להמחיש בצורה יוצאת דופן את כל אשר היא שרה וכותבת עליו, יכול להיות מן הסיבה שעלמה זוהר, באופן שאני מעריך כ"כ ובניגוד לאומנים רבים שיצא לי לכתוב עליהם בזמן האחרון, כותבת את שיריה ומלחינה אותם בעצמה. וזהו היתרון ענק לעלמה זוהר על חבריה המזמרים, את התחברותה למילים ולמנגינה מרגישים בביצוע, בקולה היחודי כ"כ שכבר גרם לנו להתאהב במילותי היא גורמת לליבי לרטוט ולנשמתי לשמוח, "כמו שהים גואה בלי נשימה,כמו שצמחים בוקעים לאור האדמה, התרגשתי לקראתך", המילים המדהימות הללו עם קולה המדעים של עלמה זוהר גורמות לי להתרגש לקראת האלבום החדש "כמו פרפרים מסונוורים לאור ירח,כמו הלחישה של הגפרור המתלקח".
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?

שבוע לפני ההופעה: עלמה זהר עושה רדיוהד - בעברית

9.7.2017 11:44   |   דודי פטימר, מעריב
לראות חלום נרקם לאיטו והופך למציאות זה תמיד מעורר השראה, הגיטריסט והזמר מתן קולנשר הוא הוכחה מובהקת לכך. היוצר, שכותב שירים מגיל 12, הוא בוגר בית הספר רימון, זוכה פרס רחל-נגב לשירה ובמלגה למשוררים צעירים. על אף התשוקה ליצור ולשיר, קולנשר עדיין לא התמסר בצורה טוטאלית למוסיקה, ומחזיק במקביל ב-Day Job בהייטק.
לאחר אלבום ראשון וספר ("תל אבסורד") , הזמר ממשיך לצעוד לעבר חלומו ומשחרר היום (ראשון) סנונית ראשונה מפרויקט חדש שלו – "קולנשר Project" כשהסיפתח שייך למתן קולנשר ועלמה זהר בביצוע עברי מיוחד שאת מילותיו כתב מתן ל-"Spirit Street" של רדיוהד ויוצא בעיתוי מושלם לקראת בואה של הלהקה המיתולוגית לישראל.

עוד...