עלמה זהר

  • צפו: עלמה זהר שרה אהוד בנאי
    30.10.2013 9:48   |   ynet
    ב-5 בנובמבר תגיע הזמרת עלמה זהר למופע טרום בכורה עם אלבומה השלישי "לחם, אהבה" במועדון הזאפה בתל אביב, בו תארח על הבמה את אהוד בנאי. במיוחד לכבוד ההופעה צילמה עלמה זהר קליפ בו היא מבצעת את שירו של בנאי "יוצא אל האור". צפו בו כאן בבכורה. "כבר שנים שאני צועדת בעקבות אהוד בנאי על אותו השביל הלא מסומן בחיפוש אחרי רגע של אמת, מספרת זהר. "מתוך רצון לומר משהו כנה על עצמי ועל העולם. בשבילי המפגש איתו הוא נקודת ציון מאוד משמעותית במסע הפרטי שלי". בימים אלה יוצאת זהר לסיבוב הופעות חדש, שילווה את האלבום אשר יראה אור בקרוב.
  • ציטוט:

    האלבום השלישי של זהר הוא מסע בין האישי והחברתי, התסכול והנחמה, בישראל של תשע"ד. זהר כבר מזמן לא הצעירה ששרה על מיגל מדרום אמריקה, היא האשה שכותבת על הרחוב שבו אנחנו עוברים יום יום, על האנשים השקופים שעוברים בו לצידנו וכמובן עלינו, על הצורך שלנו בלחם ואהבה. בדרך היא מבררת מה זאת בשבילה מוזיקה ישראלית ואיך היא נשמעת, וכותבת כמה מהשירים הכי יפים בקריירה שלה.

שבוע לפני ההופעה: עלמה זהר עושה רדיוהד - בעברית

9.7.2017 11:44   |   דודי פטימר, מעריב
לראות חלום נרקם לאיטו והופך למציאות זה תמיד מעורר השראה, הגיטריסט והזמר מתן קולנשר הוא הוכחה מובהקת לכך. היוצר, שכותב שירים מגיל 12, הוא בוגר בית הספר רימון, זוכה פרס רחל-נגב לשירה ובמלגה למשוררים צעירים. על אף התשוקה ליצור ולשיר, קולנשר עדיין לא התמסר בצורה טוטאלית למוסיקה, ומחזיק במקביל ב-Day Job בהייטק.
לאחר אלבום ראשון וספר ("תל אבסורד") , הזמר ממשיך לצעוד לעבר חלומו ומשחרר היום (ראשון) סנונית ראשונה מפרויקט חדש שלו – "קולנשר Project" כשהסיפתח שייך למתן קולנשר ועלמה זהר בביצוע עברי מיוחד שאת מילותיו כתב מתן ל-"Spirit Street" של רדיוהד ויוצא בעיתוי מושלם לקראת בואה של הלהקה המיתולוגית לישראל.

עוד...