עלמה זהר

  • מה שתופס יותר מהכל הוא קולה המיוחד של זוהר, שאמנם נשמע לעיתים כמו זה של אמ.סי. קרולינה (וקצת כמו של דיקלה), אבל ללא ספק הסיבה העיקרית להצלחה של השירים ולתשומת הלב הראויה שהיא זוכה לה. האלבום נפתח בשיר "דע", שיר פתיחה נפלא שנשמע כאילו לקוח הישר מפסקול המחזמר "שיער", ואז מגיעים הסינגלים המאוד מוצלחים "אגו טריפ" ו"עם הגב", שהוא אחד השירים הישראליים הכי יפים שנוצרו אי פעם. גם בהמשך ישנן לא מעט הפתעות כמו "גלות בבל השנייה" ו"שמיים אפריקאים" המצוינים, "המופלאה שבנשים" הבומבסטי ו"שיר אהבה אינדיאני (מיגל)", שלמרות היותו השיר הכי מוזר באלבום (אפילו נשמע קצת מגוחך בשמיעה ראשונה), הוא עובד ועשוי להפוך ללהיט לא קטן.
  • חנוך, רביץ וסחרוף ישתתפו בפסטיבל התמר
    14.8.2011 16:05   |   נענע 10
    חוה"מ סוכות יצא לדרך "פסטיבל התמר 2011", ה-12 במספר, שיתקיים כמדי שנה לחוף בים המלח וברחבי המועצה האזורית תמר, מה-15 ועד ה-19 באוקטובר, בהשתתפות שורה של אמנים מקומיים. בפסטיבל ישולבו מופעים בתשלום יחד עם מופעים פתוחים לקהל הרחב באתרים כמו עתיקות הר מצדה, הגן הבוטני בעין גדי, ישובי כיכר סדום וואדי נחל זוהר. בין האמנים שייקחו חלק בפסטיבל השנה גם אהוד בנאי, יהודית רביץ, ברי סחרוף, כנסיית השכל, שלום חנוך, אברהם טל, מוש בן ארי, אביתר בנאי ועוד.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?