עלמה זהר

  • מה שתופס יותר מהכל הוא קולה המיוחד של זוהר, שאמנם נשמע לעיתים כמו זה של אמ.סי. קרולינה (וקצת כמו של דיקלה), אבל ללא ספק הסיבה העיקרית להצלחה של השירים ולתשומת הלב הראויה שהיא זוכה לה. האלבום נפתח בשיר "דע", שיר פתיחה נפלא שנשמע כאילו לקוח הישר מפסקול המחזמר "שיער", ואז מגיעים הסינגלים המאוד מוצלחים "אגו טריפ" ו"עם הגב", שהוא אחד השירים הישראליים הכי יפים שנוצרו אי פעם. גם בהמשך ישנן לא מעט הפתעות כמו "גלות בבל השנייה" ו"שמיים אפריקאים" המצוינים, "המופלאה שבנשים" הבומבסטי ו"שיר אהבה אינדיאני (מיגל)", שלמרות היותו השיר הכי מוזר באלבום (אפילו נשמע קצת מגוחך בשמיעה ראשונה), הוא עובד ועשוי להפוך ללהיט לא קטן.
  • פסטיבל יערות מנשה חוזר בפעם השלישית
    24.3.2011 11:18   |   עכבר העיר אונליין
    "פסטיבל יערות מנשה" חוזר בשלישית והפעם נראה שהוא מעלה הילוך. הפסטיבל התחיל כפסטיבל אינדי שעלה בסמוך לפסטיבלי "אינדי נגב" ו"חוצמזה". השנה אף שהוא ממשיך לשמור על הקו העצמאי, יופיעו בו גם אמנים מהשורה הראשונה ביניהם: ג'ירפות, קרולינה, רוקפור, עלמה זהר וההרכב הבלגי Pas Mal Plus ועוד. כמו כן בפסטיבל יעלו הפקות מיוחדות כמו: "אדמה-עץ"- בהנחיית הכוריאוגרפים ליאת בן דרור וניר גל, "ג'אם משפחת המשפחות" - בהשתתפות Tree, האחים ציזלינג, משפחת דיין ועוד, "אביב באפלצ'ים"- בביצוע סטודנטים מהאקדמיה למוזיקה. הפסטיבל יתקיים ב- 29-30.4 ביער קק"ל שבלב פארק יערות מנשה, במועצה האיזורית מגידו ויכלול שתי במות - במה מרכזית ובמת ארמגדון. בנוסף יתקיימו בו סדנאות לילדים ולמבוגרים, תערוכת ציורים, מיצגים ועבודות שונות של אומני האזור. במקום יופעל מתחם קמפינג, מתחם אוכל ודוכני מכירה שונים.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?