עלמה זהר

  • סיפור סינדרלה
    6.7.2015 20:54   |   עלמה זהר, מגזין את
    סוף סוף אנחנו מצליחות להכניס את הילדים לבריכת הגומי שבמרפסת ולהתפנות למטרה שלשמה כינסנו את פורום שלוש האחיות הידוע אצלנו במשפחה בכינויו "המטבחון" (אנחנו באמת מבשלות!). על כוס קפה ועוגה אנחנו מחכות בהתרגשות לשמוע את כל הפרטים העסיסיים של הפרשה שמסעירה לאחרונה את המשפחה שלנו – לאחותי הקטנה יש בשבועות האחרונים, נו, אתם יודעים… עוזרת בית. "נו…", אנחנו מפצירות בה, בזמן שהיא לוקחת את הזמן, על פניה מרוח חיוך מסתורי שלא ראיתי אצלה מאז הדייטים הראשונים שלה עם בעלה לפני שמונה שנים. "בנות", היא נאנחת, "זה פשוט הדבר הכי טוב שעשיתי אי פעם בשביל עצמי". ואז היא מפליגה בתיאור חלונות מבהיקים, שטיחים שאובים, בגדים מקופלים, פנלים מצוחצחים, אריחי אמבט נוצצים וגולת הכותרת – החדר של הילדה – פעם מחנה אימונים של דאעש והיום תמונה מתוך קטלוג של ד"ר בייבי, עם סדינים ורודים תואמים ושני דובים מחייכים מונחים ליד הכרית, הקוביות עומדות מסודרות בסל ואין שם אף ילד שיעשה בהן פוגרום. בקיצור, חלום.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?

האזינו: שיר חדש לעלמה זהר

23.4.2013 9:01   |   וואלה
ארבע שנים חלפו מאז נכנסה עלמה זהר בסערה לחיינו עם שירים שנטחנו בכל תחנת רדיו אפשרית ופופולריות לא מבוטלת, במיוחד בקרב אנשים ששמם מיגל. עכשיו היא חוזרת לפעילות ומשחררת את הסינגל הראשון מתוך אלבומה החדש והשלישי במספר, "לחם, אהבה" שצפוי לצאת בקיץ 2013. בשיר "מצב הרוח", מארחת זהר לראשונה את אסי איילון, המפיק המוזיקלי של אלבומיה הקודמים ושותפה לדרך וליצירה.
"הרבה אנשים לא יודעים אבל עלמה זהר זה בעצם צמד – אני העלמה, והזהר מגיע מאסי איילון", אומרת זהר. "שיתוף הפעולה בנינו, באולפן ועל הבמה, נמשך כבר חמש שנים שבמהלכן יצרנו שלושה אלבומים. זו הפעם הראשונה שאסי שר איתי ביחד, הוא זמר ענק, ויש לי הכבוד והעונג לחשוף אותו לקהל הישראלי".

עוד...