עלמה זהר

  • חנוך, סחרוף וגפן בפסטיבל התמר
    14.8.2011 15:15   |   אילת יגיל
    בחול המועד סוכות, בין ה-15 ל-19 באוקטובר, ישוב פסטיבל התמר ויפקוד את אזור ים המלח. הפסטיבל, שנערך זו השנה ה-12, יכלול הופעות של שלום חנוך, אינפקטד משרום, יהודית רביץ, אהוד בנאי, ברי סחרוף, כנסיית השכל, אביב גפן, Yemen Blues, עומאר פארוק טקבילק, אברהם טל, מוש בן ארי, אביתר בנאי, דודו טסה, שיארח את שלמה בר, תומר יוסף, עלמה זהר וכן מופע של להקות העבר, הצ'רצ'ילים והסגנונות. הפסטיבל מתקיים בשלוש זירות: נחל זוהר, עין גדי וכמובן המצדה, שם יתקיימו מופעי זריחה, ובהם מופע של אביב גפן, שיארח את יהונתן גפן ושל אברהם טל, מוש בן-ארי ואביתר בנאי. פסטיבל התמר יינעל בקונצרט אלקטרוני במדבר, עם כנסיית השכל במופע המשלב הפקת וידאו ולאחריה רייב אל תוך הלילה עם אינפקטד משרום.
  • ציטוט:

    האלבום הזה מוקדש לאנשים בפינות האלה של העיר, הכמהים ללחם ולאהבה בעולם אורבני תעשייתי ומנוכר. עלמה זהר, פעם צעירה היפית שמתאהבת באינדיאנים ושרה על חיי סקס, סמים ואגו טריפ, יצרה יחד עם שותפה המפיק אסי איילון אלבום שככל שהוא אישי בחיפוש אחר אהבה, כך הוא גם חברתי. בסיכומו של דבר, "לחם אהבה" הוא אלבום קליט, מוזיקלי מאוד, מעניין ומרגש שיש לו משהו משמעותי להגיד על העולם. לכן הוא חשוב ולכן שווה לדבר עליו ובוודאי לשמוע אותו. על כמה אלבומי פופ רוק שיצאו כאן בשנים האחרונות אפשר לומר את זה?

צייר לי אינדיאני: צפו בקליפ של עלמה זוהר

18.5.2015 12:26   |   ynet
אחרי שלושה אלבומים שבה עלמה זוהר אל הצלילים והפעם - לילדים. אלבומה החדש "פלא" נכתב בהשראת בנה הלל וייצא בחודשים הקרובים. כעת יוצא "שני אינדיאנים", סנונית ראשונה מתוכו המללוה גם בקליפ מצויר שנוצר על ידי שרה פלוט ולירון אטיה.
"אנשים תמיד שואלים אותי 'מה יש לך מאינדיאנים?!", מספרת זוהר. "אני לא יודעת, אולי זה החופש, האומץ והחיבור לאדמה ואולי פשוט נוצות על הראש עושות אותי שמחה. ילדים לנצח יהיו מוקסמים מאינדיאנים, זה משהו חוצה דורות שמחבר בין סבים לנכדים. לבן שלי כבר יש נוצות משלו וגם טיפי ממקלות וסדינים ישנים. אנחנו משחקים עד שנמאס לו, ואז אני ממשיכה לשחק לבדי".

עוד...